ДОРОГИ-ВБИВЦІ
КРИМЦІ НА ВОЛІ
Випуск 26.10.2017

ДОРОГИ-ВБИВЦІ

Гості програми

АНДРІЙ ТЕТЕРУК
народний депутат, перший заступник Голови фракції “Народний фронт”
Досьє

1990-1994 – навчання у Московському вищому загально-військовому командному училищі ім. ВР РСФСР, служив за контрактом на Далекому Сході, 1999 – прийняв українське громадянство, переїхав до України, у 2003 - стажувався у поліцейській академії ім.Хосні Мубарака (Єгипет). 2004-2005, 2006-2007– перебував у складі миротворчої місії сил ООН у Косові, 2007 - вийшов на пенсію, у травні 2014 - призначений командиром батальйону патрульної служби міліції особливого призначення “Миротворець”, з 2014 - народний депутат, “Народний Фронт”.

ВІТАЛІЙ КУПРІЙ
народний депутат, міжфракційне об’єднання “УКРОП”
Досьє

Народився в Дніпродзержинську, освіта: Дніпропетровський університет, економіст. 1995-2006 – займався бізнесом у сферах: будівництво, торгівля, реклама, 2002 – Австралійський університет ім.Маккворі, магістр ділового адміністрування, старший лейтенант запасу ЗСУ, з 2007 – керівник ГО «Дніпродзержинська Правозахисна Спілка», 2008 - друге місце на позачергових виборах мера Дніпродзержинська, з грудня 2014 - народний депутат, заступник Голови Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності.

ОЛЕКСІЙ БІЛОШИЦЬКИЙ
перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Нацполіції України
Досьє

Освіта - Національний університет ім.Т.Шевченка, юрист, адвокат, з 2007 - працює юристом, адвокатом, власна юридична, з 2015 - начальник моніторингу патрульної поліції Національної поліції України, згодом - заступник начальника, а з 2016 - перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Національної поліції України.

ЄВГЕН ЧЕРВОНЕНКО
Міністр транспорту та зв’язку (2005)
Досьє

Народився у Дніпропетровську. 1997-2000 - президент (власник) концерну “Орлан”, 1997 - голова Ради підприємців України, 1998 - радник президента Кучми, 2002-2005 - віце-президент Євразійського єврейського конгресу, 2005-2007 - голова Запорізької ОДА, 2007-2008 - голова Національного агентства з питань підготовки та проведення Євро-2012, 2008-2011 - президент Автомобільної Федерації України, народний депутат ІV скликання, автогонщик, майстер спорту, призер чемпіонатів Європи і СРСР.

Експерти

ВІКТОР ЗАГРЕБА
менеджер реформ дорожнього сектору в команді підтримки реформ у Мінінфраструктури
Досьє

Освіта - Київський міжнародний університет, факультет міжнародних відносин (2005), 2010 - на конкурсній основі виграв стипендію імені Фулбрайта на навчання в США, 2013 - здобув ступінь магістра державної політики (public policy) в Університеті Мериленду, США, 2014 - закінчив літню школу в Університеті Тарту (Естонія) за темою “Перспективи демократизації та європеїзації України: уроки Балтійських країн”. Громадський активіст та менеджер проектів, автор дослідження “Вимірювання ефективності програм у сфері безпеки руху в США, ЄС та Україні”, автор пілотного проекту “Безпека дорожнього руху для патрульних поліцейських“, засновник громадської організації Vision Zero, громадський активіст, співзасновник "Асоціації велосипедистів Києва". З вересня 2017 - працює у команді підтримки реформ у Мінінфраструктури.

ВОЛОДИМИР КАРАВАЄВ
експерт з питань законодавчого забезпечення безпеки дорожнього руху
Досьє

Правозахисник, заступник голови Координаційної ради у Загальнонаціональному Форумі безпеки дорожнього руху, автор книги «100 аргументів проти штрафів ДАІ», володар премії "Золоте перо", керівник проектів "Мобільний автоадвокат" та "Правовий навігатор водія".

ДЕНИС КАРЕЛЬСЬКИХ
керівник проекту “Безпечні дороги України”
Досьє

Народився у Чернівцях. Отримав вищу медичну освіту, хірург-стоматолог. 2008 - отримав відзнаку почесний працівник будівництва та архітектури, працював у компаніях “Велтон Телеком, Датагруп”, “Атлас”, зараз - керівник проекту “Безпечні дороги України”.

АРТЕМ ШЕВЧЕНКО
директор департаменту комунікації МВС України
Досьє

Народився у Дніпропетровську, освіта - після трьох курсів навчання на факультеті систем і ЗМІ Дніпропетровського держуніверситету перевівся в Інститут журналістики Київського Національного університету ім. Шевченка, який і закінчив. Працював журналістом на телеканалах СТБ, ICTV, 1+1, Тоніс, Інтер, був шеф-редактором і ведучим новин телеканалу "Тоніс", на "Інтері" вів програму журналістських розслідувань "Агенти впливу", був ведучим програм «Знак Оклику», «Знак Оклику. Щодня» та «Особливий формат» на каналі ТВі, 2013-2015 - генеральний директор ТВі. Має досвід репортерської роботи у висвітленні військових конфліктів у гарячих точках: Балкани, Кавказ, Ізраїль, Ірак, лауреат премії Нацради з питань ТБ та радіомовлення «Телетріумф» за 2001 у номінації «Найкращий репортер», з 2015 - директор Департаменту комунікацій МВС України.

КРИМЦІ НА ВОЛІ

Гості програми

Найкращі моменти програми

Відео-цитати та фото найцікавіших епізодів програми.

"Дорожня Конституція": експерт розповів, як має змінитись законодавство у сфері регулювання руху
У Дніпрі суд виправдав прокурора, затриманого п'яним за кермом – Купрій
В Україні скоро будуть дороги як в Європі – Тетерук
52% глядачів “Право на владу” хочуть повернення ДАІ